Християнськоорієнований підхід до формування особистості в умовах сучасного суспільства

Автор(и)

  • Ольга Климишин Івано-Франківська теологічна академія

Ключові слова:

Християнська психологія, формування особистості, сучасне суспільство, психологія

Анотація

Актуальність постановки питання формування особистості в умовах системних змін сучасного суспільства, вочевидь, незаперечна. Системні зміни, які торкнулися практично всіх сфер людського життя (соціально-економічна, політична, культурна та ін.), означеновані як позитивними, так і негативними результатами. Ми можемо говорити про реальність матеріальних здобутків, можливостей державотворення, демократизації, про свободу життєздійснення людини та ін.

Водночас ми стоїмо перед фактами формування "ринкової людини" з очевидною егоїстичною орієнтацією, масової втечі від реальності (або ж спроб її трансформації через алкоголь, наркотики, комп'ютерні технології), формування маргінальної особи, не спроможної брати відповідальність за свої вчинки та ін.

##submission.downloads##

Опубліковано

15.12.2009

Як цитувати

Климишин, О. (2009). Християнськоорієнований підхід до формування особистості в умовах сучасного суспільства. Добрий Пастир: науковий вісник Івано-Франківської академії Івана Золотоустого. Богослов’я. Філософія. Історія, (2), 205–212. вилучено із http://journal.ifaiz.edu.ua/index.php/gp/article/view/290

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають